O nas

Firma ksero-hydra powstała na bazie niewielkiego punktu ksero dnia 16 kwietnia 2012 roku i od tego czasu świadczy usługi druku cyfrowego. Nasza produkcja jest kierowana do szerokiej grupy odbiorców. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, wystawiamy faktury VAT, a każde nawet najmniejsze zlecenie jest dla nas ważne.

Cena finalna ma dla nas ogromne znaczenie, ale najważniejszym wyznacznikiem jest jakość przygotowanych materiałów.

Dziś pomagamy wielu firmom i osobą prywatnym w realizacji projektów graficznych i ich druku. To, co nas wyróżnia to rodzinna miła atmosfera i zorientowanie na potrzeby klienta. Bo to właśnie TY jesteś bądź zamierzasz wstąpić do grona ludzi, którym się CHCE. Firma zajmuje się głównie wydrukiem materiałów, kopiowaniem i szeroko rozumianą działalnością wspomagającą biuro, małą poligrafią.

Motto firmy Ksero-hydra to: wiele głów wiele możliwości.

W założeniu każda głowa odpowiada za inne zadanie, ale nad wszystkim czuwa jeden organizm po to, aby twoje marzenia zostały zrealizowane szybko, z dużą dokładnością i zadowalającą jakością. Po to, aby uśmiech gościł na twojej twarzy zawsze wtedy, gdy korzystasz z naszych usług.

Staramy się wykonywać jak najwięcej prac „na poczekaniu” niemniej jednak prace, które są czasochłonne lub w inny sposób utrudnione zmuszeni jesteśmy wykonywać z realizacją na dzień następny. Wielu zadowolonych, powracających partnerów uświadczają nas w przekonaniu, że to, co robimy, jest dobrej jakości za rozsądne pieniądze. Realizacje wykonujemy terminowo i rzetelnie. 

Nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i poufność. Nie wykorzystujemy powierzonych materiałów do własnych celów ani nie udostępniamy materiałów osobom trzecim.